Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Zakończenie roku szkolnego przez starszaki 2017 r.

Oficjalne pożegnanie starszaków w naszym przedszkolu odbyło się w piątek 23 czerwca. Po śniadaniu dzieci bawiły się na sali gimnastycznej przy muzyce disco, dance …….Pod koniec zabawy dzieci z grupy Smerfy- 5-latki pożegnały starszaki piosenką i wierszem. Każdy przyszły uczeń dostał na pamiątkę samodzielnie wykonaną przez młodszych kolegów zakładkę do książki w kształcie “sowy”. Po południu z udziałem rodziców i Dyrekcji starszaki pożegnały się z sobą, ze swoimi Paniami wychowawczyniami dziękując serdecznie za trud włożony w ich wychowanie i opiekę. Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe Tabla- zdjęcia swojej grupy. Było uroczyście, wzruszająco, ale i radośnie, bo w końcu dzieci urosły i są gotowe iść do szkoły. DZIĘKUJEMY

Dodaj komentarz

Skip to content