Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Urodziny Simby – ciekawy dzień w grupie Smerfy

W grupie Smerfy można spędzić ciekawy dzień. Często pomysły podsuwają same dzieci – tak było dzisiaj. Pomysł urządzenia urodzin najukochańszej maskotce powstał w grupie dziewczynek. Kasia zorganizowała tort, balony i przebranie dla Simby. Dzieci wybrały odpowiednią- kocią muzykę i ….zabawa gotowa. Chłopcy zaś zorganizowali turniej piłki nożnej pomiędzy Smerfami a Grupą Złotych Rybek. Kuba przyniósł puchary, medale i szalik klubowy. Klaudiusz wcielił się w rolę trenera- sędziego i z gwizdkiem biegał po linii bocznej. Na koniec z masy solnej wszystkie dzieci formowały i wyciskały medale. Ufffff – dziń był bogaty w wydarzenia….

Dodaj komentarz

Skip to content