Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole zamknięte do 10 kwietnia

DRODZY RODZICE!

W związku z epidemią koronawirusa do 10 kwietnia 2020 roku nasze przedszkole będzie zamknięte. Zaistniała sytuacja wymaga od nas wszystkich pełnej mobilizacji i współpracy. Rodziców prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

Zgodnie z wytycznymi MEN, realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego będzie zachowana. Nauczycielki już od tygodnia pracują zdalnie i w dalszym ciągu będą to robić. Będą przesyłać różne propozycje zajęć, zabaw dla dzieci i ciekawych kart pracy Rodzicom na ich indywidualne maile, bądź na konta grupowe (jeżeli grupa takie posiada) podobnie jak do tej pory. Prosimy Państwa o sprawdzanie swoich skrzynek mailowych (ewentualne informacje zwrotne będą mile widziane).

Pamiętajmy, że nie musimy animować całego czasu dziecka – na co dzień też tego nie robimy. Dajmy mu przestrzeń do własnych działań.

Taka sytuacja jest dziś koniecznością i stanowi dla nas wszystkich wyzwanie.

 

                                                              Z  POZDROWIENIAMI

                                                 PANI  DYREKTOR  ORAZ  NAUCZYCIELKI

 

Dodaj komentarz

Skip to content