Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

“Krasnal Hałabała czeka na dzieci”

To, czego doświadczamy przez ostatnie tygodnie, jest sytuacją bez precedensu. Najgorsze jest to, że nie wiemy ile to jeszcze potrwa. Dzieci bardzo tęsknią za przedszkolem, rówieśnikami, chcą wrócić – my wszyscy też!

Nauczycielki systematycznie przekazują Państwu propozycje do pracy z dzieckiem w domu zgodnie z treściami zawartymi w podstawie programowej. Pozwólcie Państwo wykonywać dzieciom zadania tak jak chcą, jak im wygodnie i jak potrafią. Doceniajmy rolę zabawy, a także szukajmy nowych pomysłów na stare zabawy.

Bardzo nas cieszą informacje zwrotne, jakie od Państwa napływają. Publikujemy kilka fotografii, na których widać, jak dzieci sumiennie wykonują powierzone im zadania.

                                                                       Do miłego zobaczenia!

Dodaj komentarz

Skip to content