Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Dzień Przedszkolaka

Tego dnia odwiedziła nas pani Anna Kucharska nauczycielka gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej wraz z uczennicami kl. VI C ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. dr. Janusza Petera w Tomaszowie Lub. i zorganizowała kilka fajnych wspólnych zabaw. Dodatkowo Lena Kulczyńska – utalentowana uczennica zaśpiewała dla przedszkolaków piosenkę z filmu Disney’a “Dumbo”, w którym dubbingowała niedawno.

Potem pani Klaudia Szopa przedstawiła starszym przedszkolakom “tańcobajkę”, podczas której dzieciaki wcielały się w różne role.

Miłym dopełnieniem tego świętowania były smaczne soczki i napoje ufundowane przez państwa Barbarę i Tomasza Szaluś – właścicieli hurtowni napojów “Roztocze” oraz drobne upominki ufundowane przez właścicieli sklepu z art. dziecięcymi “AGA”.

Dodaj komentarz

Skip to content