Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Biegi Hetmańskie 2018r.

Biegi Hetmańskie to bardzo znana impreza w Polsce. Udział w zawodach biorą zawodnicy w kategoriach od dzieci do seniorów. W tym roku na starcie zobaczyliśmy zawodniczki z naszego przeszkola. Duma nas rozpiera jak widzimy  takie małe ” zuchy” pędzące na nartach biegowych……Maja Sikora, Eliza Prokopiszyn, Natalia Rachańska, Amelka i Julia Muca. Ale także w kategoriach starszych wypatrzyliśmy naszych absolwentów: Oskar i Michał Gumieniak, Łukasz Rachański, Filip Mazurek, Agnieszka Berezecka, Natalka Kowalczuk. Wręczaniu nagród towarzyszył wystrzał z hetmańskich muszkietów…….

Wszystkim GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Skip to content