Dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 5 im. Krasnala Hałabały w
Tomaszowie Lubelskim w imieniu wychowanków przedszkola składa podziękowanie FIRMIE  “ROZTOCZE” MIECZYSŁAW MAREK I TOMASZ SZALUŚ; ul. Lwowska 126h; 22-600 Tomaszów Lubelski; za wsparcie rzeczowe naszej placówki.
Dzięki Państwa darowiźnie możliwe były obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka w roku szkolnym 2018/2019 w Przedszkolu Nr 5. Państwa postawa jest godna uznania i szacunku, jeszcze raz dziękujemy za życzliwość i bezinteresowność.

Dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 5 im. Krasnala Hałabały w
Tomaszowie Lubelskim w imieniu wychowanków przedszkola składa podziękowanie FIRMIE  HANDLOWO – USŁUGOWEJ „DELFIN” Spółka Jawna  Michniak; ul. Rolnicza 18; 22-600 Tomaszów Lubelski; za wsparcie rzeczowe naszej placówki.

Dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 5 im. Krasnala Hałabały w
Tomaszowie Lubelskim w imieniu wychowanków przedszkola składa podziękowanie HURTOWNI OWOCÓW I WARZYW “FRUT-POL” Krzysztof Grundas; ul. Krucza 4; 22-600 Tomaszów Lubelski; za wsparcie rzeczowe naszej placówki.