Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Zawód mojego rodzica

Ostatnio mieliśmy wyjątkową okazję poznać zawody rodziców (lub babć) naszych przedszkolaków podczas spotkań poświęconych tematowi „Zawód mojego rodzica”. Od stylistki paznokci, przez fryzjerkę, krawcową, fotografkę, pielęgniarkę, po pracownika muzeum – każdy z nich zaprezentował nam swój zawód w sposób wyjątkowy. Przynosili ze sobą niezwykłe przedmioty związane z ich codzienną działalnością. Dzieci miały okazję poznać różnorodność zawodów. Było to nie tylko ciekawe, ale i pouczające doświadczenie dla naszych małych odkrywców. Dziękujemy wszystkim rodzicom za inspirujące prezentacje oraz za dzielenie się z dziećmi swoją pasją i wiedzą!

Skip to content