Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Wiosenny Pokaz Mody Ekologicznej

21.03.2024 r. w naszym przedszkolu odbył się „Wiosenny Pokaz Mody Ekologicznej”. Celem pokazu było kształtowanie świadomości ekologicznej wśród najmłodszych oraz rozwijanie wyobraźni i kreatywności. Dzieci ze wszystkich grup zaprezentowały bardzo pomysłowe i przepiękne stroje wykonane wraz z rodzicami z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu. Były to: kartony, worki, folia spożywcza, gazety, butelki plastikowe, kartonowe opakowania itp. Dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu przedszkolaki udowodniły, że moda i ekologia mogą iść w parze. W czasie pokazu dzieci doskonale sprawdziły się także w roli modeli i modelek. Gratulujemy odwagi na wybiegu. Stroje oceniane były przez jury w składzie: Wojciech Żukowski (Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski), Mirek Fus (Dyrektor OSiR „TOMASOVIA”), Piotr Cisło (Nadleśniczy Nadleśnictwa Tomaszów), Dariusz Krech (Dyrektor Tomaszowskiego Domu Kultury) oraz przedstawiciele Rady Rodziców – Pani Natalia Borek i Dominika Mandziuk. Wyłonienie najciekawszej kreacji stało się niemożliwe. Dzięki połączeniu zabawy z edukacją, pięknie i kolorowo powitaliśmy wiosnę.

Skip to content