Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Popołudnie z bajką

Od marca do kwietnia podczas naszych „Popołudni z bajką” mieliśmy przyjemność gościć rodziców naszych podopiecznych, absolwentów przedszkola oraz Panią Bibliotekarkę, którzy przynieśli ze sobą ulubione bajki dla naszych maluchów. Cieszymy się, że dzieci mogły odkrywać różnorodność świata literatury, a książki, czasem krótsze, czasem dłuższe, raz przestrzenne, innym razem w języku angielskim, cieszyły się dużym zainteresowaniem naszych małych słuchaczy. Dzieci miały okazję poznać wiele wspaniałych tytułów, takich jak: „Pepe leci samolotem”, „Kubuś i Przyjaciele – Dzień w ogrodzie”, „Basia i tablet”, „Kicia Kocia na lotnisku”, wiersze Jana Brzechwy i wiele innych. Każda z tych historii wniosła coś wyjątkowego do naszego wspólnego czasu. Dziękujemy wszystkim za udział i magiczne chwile spędzone razem!

Skip to content