• Publikacja pt. ,,40 lat Przedszkola Samorządowego Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim”

    Z okazji 40- lecia istnienia naszej placówki, została wydana publikacja pt. ,,40 lat Przedszkola Samorządowego Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim”. Publikacja zawiera cenne wspomnienia Pani dyrektor Barbary Borkowskiej oraz Pani dyrektor Marii Majak- Rebizant, a także opisuje działania podejmowane na przestrzeni 40 lat pracy przedszkola. Autorami tekstów umieszczonych w publikacji są: Barbara Borkowska, Elżbieta Byra, Oliwia Gardecka, Maria Majak- Rebizant, Ewelina Malec, Grażyna Patro, Jolanta Samulak, Anna Swacha, Beata Świderek oraz Ewelina Zatorska. Za redakcję publikacji odpowiedzialne były Ewelina Błotniak oraz Maria Majak-Rebizant. 

    Publikacji został nadany numer ISBN.