Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Występy dzieci z okazji przejścia Pani Dyrektor Marii Majak-Rebizant na emeryturę

  • Homepage
  • Wpisy
  • Występy dzieci z okazji przejścia Pani Dyrektor Marii Majak-Rebizant na emeryturę

10 lutego 2023 roku w Przedszkolu Samorządowym nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim odbyła się uroczystość pożegnania Pani Dyrektor Marii Majak-Rebizant przez dzieci i rodziców, z powodu przejścia Pani Dyrektor na emeryturę. 

Grupy przedszkolne wystąpiły z okolicznościowym programem artystycznym. Były serdeczne podziękowania, życzenia i upominki. W trakcie uroczystości Pani Dyrektor otrzymała mnóstwo ciepłych i szczerych uścisków od dzieci.

Skip to content