Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Występ dzieci z grupy “Złote rybki” z okazji Dnia Edukacji Narodowej

  • Homepage
  • Wpisy
  • Występ dzieci z grupy “Złote rybki” z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Dzieci z grupy “Złote rybki” przygotowały na tę okazję występ artystyczny. Przedszkolaki wystąpiły z uroczymi tańcami, recytowały wiersze i śpiewały piosenki, niosąc ze sobą radość i energię, wyrażając swoją wdzięczność! Na koniec dzieci przygotowały małe niespodzianki. Pani Dyrektor Beata Świderek, również złożyła życzenia wszystkim pracownikom oraz emerytom i przekazała życzenia od Burmistrza Tomaszowa Lubelskiego Wojciecha Żukowskiego. Serdeczne podziękowania zostały skierowane także w stronę rodziców oraz wszystkich dzieci.

Skip to content