Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Warsztaty metodyczne 2017 r.

Znalezione obrazy dla zapytania instrumenty perkusyjne gif W poniedziałek 9.01.2017 r. odbyły sie w naszym przedszkolu warsztaty metodyczne pt. “Instrumenty perkusyjne w edukacji muzycznej dziecka”. Udział w spotkaniu wzięły nauczycielki z tomaszowskich placówek oraz z przedszkoli z okolicznych miejscowości. Podczas spotkania prowadząca Pani Anna Kluska przedstawiła zabawy ruchowe, układy choreograficzne z wykorzystaniem różnorodnych instrumentów perkusyjnych, które pozwalają dzieciom na odkrycie muzyki klasycznej na nowo. Tematyka zabaw byla róznorodna, dzięki czemu będziemy mogły wykorzystać je w ciągu całego roku. Bylo miło, intensywnie i zabawnie…..DZIĘKUJEMY

Dodaj komentarz

Skip to content