Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Warsztaty kulinarne w Zespole Szkół Nr 3 – gr. Żabki

WARSZTATY KULINARNE DLA PRZEDSZKOLAKÓW

7 grudnia dzieci z grupy „Żabki” wybrały się z niecodzienną wizytą do Zespołu Szkół Nr 3 im. Macieja Rataja w Tomaszowie Lub. Przedszkolaki wzięły tam udział w warsztatach kulinarnych, które przeprowadziła pani Alina Dziura wraz z klasą III o.

Po powitaniu gości przez panią dyrektor Monikę Bednarz i wychowawczynię klasy panią Iwonę Malec dzieci miały okazję zobaczyć  uczniów pracujących na zajęciach procesów technologicznych i z ich pomocą własnoręcznie zrobić pierniczki. Nawet niejadki nie mogły się oprzeć przygotowanym przysmakom.
Na zakończenie warsztatów dzieci otrzymały mały upominek – pierniki przygotowane przez naszych uczniów.  Dzieciom spodobały się zajęcia kulinarne i możliwe, że za kilkanaście lat wrócą jako uczniowie do tamtej szkoły.

Dodaj komentarz

Skip to content