Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

W szkolnej bibliotece w Zespole szkół nr 3 im. Macieja Rataja gr. V

  • Homepage
  • Wpisy
  • W szkolnej bibliotece w Zespole szkół nr 3 im. Macieja Rataja gr. V

W miniony wtorek 28 lutego 2017r. dzieci z grupy „Muchomorki” z Przedszkola Samorządowego Nr 5 im. Krasnala Hałabały wraz z opiekunami odwiedziły  bibliotekę szkolną Zespołu Szkół Nr 3 im. Macieja Rataja.

Przedszkolaki z zainteresowaniem zapoznały się z nowym dla nich miejscem. Panie bibliotekarki oraz uczniowie przygotowali dużo atrakcji. Były rozmowy o książkach i ulubionych bajkach, wspólne śpiewanie przy akompaniamencie gitary, no i oczywiście słuchanie czytanej bajki. W trakcie pobytu w bibliotece dzieci rozwiązywały zagadki związane z postaciami bajek i baśni. Przedszkolaki znakomicie sobie poradziły, za co każdy otrzymał zakładkę do książki. Była też smaczna niespodzianka – pyszne drożdżówki upieczone własnoręcznie przez uczniów klasy kulinarnej.

Na zakończenie dzieci mogły zwiedzić szkołę, usiąść w ławce, wejść do pracowni komputerowej i w inne ciekawe miejsca.

Dodaj komentarz

Skip to content