Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Rekrutacja – ważne informacje

Drodzy Rodzice!

Lista dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia nie jest tożsama z przyjęciem dziecka do przedszkola.

W związku z tym w dniach 23 – 27 marca w godzinach 8.00 – 15.00 jesteście Państwo zobligowani do złożenia pisemnego Oświadczenia woli przyjęcia dziecka do Przedszkola Samorządowego Nr. 5 im. Krasnala Hałabały. Druki będzie można pobrać ze strony przedszkola w zakładce „pliki do pobrania”.

Istnieją dwie możliwości złożenia takiego Oświadczenia:

  1. Drogą mailową na adres: przedszkolenr1982@o2.pl  w formie skanów lub nawet fotografii dokumentów. Po ustaniu zagrożenia będzie możliwe uzupełnienie dokumentacji w postaci papierowej.
  2. Osobiście w holu przedszkola, gdzie będą przygotowane odpowiednie druki i miejsce do ich wypełnienia, a następnie wrzuceniu do skrzynki(ze względu na panującą epidemię nie mogą Państwo wchodzić na teren placówki).

Prosimy o zabranie ze sobą przyborów do pisania.

Lista dzieci przyjętych do przedszkola będzie podana do publicznej wiadomości 3.IV.2020r. (umieszczona będzie na drzwiach zewnętrznych przedszkola, taką informację będzie można uzyskać również telefonicznie pod numerem: 84 665 00 86 – jeżeli sytuacja epidemiologiczna w kraju się nie zmieni).

Dodaj komentarz

Skip to content