Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Dzień Babci i Dzień Dziadka

 

“Kochana Babciu, Kochany Dziadku

dziś Wam przynoszę po jednym kwiatku,

do tego dodaję serdeczne życzenia 

niech Wam się spełnią wszystkie marzenia”

Takie życzenia płyną od dzieci dla swoich Babć i Dziadków, którzy 21 i 22 stycznia obchodzili swoje święto. Z tej okazji przedszkolaki we wszystkich grupach przygotowywały drobne upominki, śpiewały piosenki i składały życzenia. Te mini występy zostały nagrane i udostępnione rodzicom na grupowe komunikatory typu messenger lub e-mail. Niestety w tym roku, tylko taka forma świętowania była możliwa.

Dodatkowo grupa dzieci 6 letnich nagrała audycję radiową pt.: “Moja Babcia i Mój Dziadek”, która była transmitowana w Katolickim Radio Zamość.  https://www.radiozamosc.pl/s/44/w-duchu-sw-dominika

 

Skip to content