Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Publikacja pt. ,,40 lat Przedszkola Samorządowego Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim”

  • Homepage
  • Wpisy
  • Publikacja pt. ,,40 lat Przedszkola Samorządowego Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim”

Z okazji 40- lecia istnienia naszej placówki, została wydana publikacja pt. ,,40 lat Przedszkola Samorządowego Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim”. Publikacja zawiera cenne wspomnienia Pani dyrektor Barbary Borkowskiej oraz Pani dyrektor Marii Majak- Rebizant, a także opisuje działania podejmowane na przestrzeni 40 lat pracy przedszkola. Autorami tekstów umieszczonych w publikacji są: Barbara Borkowska, Elżbieta Byra, Oliwia Gardecka, Maria Majak- Rebizant, Ewelina Malec, Grażyna Patro, Jolanta Samulak, Anna Swacha, Beata Świderek oraz Ewelina Zatorska. Za redakcję publikacji odpowiedzialne były Ewelina Błotniak oraz Maria Majak-Rebizant. 

Publikacji został nadany numer ISBN.

Skip to content