Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Pożegnanie Pani Dyrektor Marii Majak- Rebizant

Z dniem 31 stycznia 2023 r., po 30 latach kierowania Przedszkolem Samorządowym nr 5 im. Krasnala Hałabały odchodzi na emeryturę nasza wspaniała Pani Dyrektor Maria Majak- Rebizant. Składamy najszczersze słowa uznania i podziękowania za wieloletnią, sumienną i odpowiedzialną pracę na stanowisku Dyrektora naszej placówki. Dziękujemy za pracę dla dobra dzieci, zaangażowanie, za troskę o dobre imię naszego przedszkola, za profesjonalizm i nieocenioną pomoc, za miłą
i owocną współpracę. Miejmy nadzieję, że w Pani sercu pozostaną wspomnienia radości i poczucie, że był to piękny rozdział w Pani życiu zawodowym i osobistym.

Skip to content