Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Podziękowania

W związku z przejściem na emeryturę naszych cudownych koleżanek: Elżbiety Byry, Grażyny Patro i Anny Swachy, pragniemy złożyć podziękowania za wieloletnią, owocną współpracę i Wasz wkład w rozwój Przedszkola Samorządowego Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim.

Zapisałyście na kartach kroniki przedszkolnej wiele ważnych, inspirujących wydarzeń, które pozostaną w pamięci dzieci, rodziców oraz naszej. Dziękujemy za serdeczność, otwartość, przyjaźń, tworzenie miłej atmosfery i wsparcie w codziennej pracy. Nieraz byłyście dla nas drogowskazem, który pomagał nam radzić sobie w trudach zawodu nauczyciela. Spełnianie się w zawodzie nauczyciela jest możliwe tylko przy dobrej współpracy z rodzicami, którzy zawsze podkreślali Wasze zaangażowanie, pasje i rolę jaką pełniłyście w edukacji i wychowaniu małego dziecka.

Dziś, pomimo, że trudno jest nam wyobrazić sobie naszą placówkę bez Was, to na tym nowym etapie życia, życzymy Wam wszystkiego co najlepsze, niech ten czas obfituje w możliwość rozwijania pasji, spełnienia marzeń oraz podtrzymywania przyjacielskich relacji. Mamy nadzieję, że
o nas nie zapomnicie i podobnie jak my wszyscy będziecie dobrze wspominać razem spędzone chwile.

Z całego serca: DZIĘKUJEMY!

Koleżanki, koledzy, pracownicy, dzieci i rodzice

Skip to content