Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Podsumowanie zajęć z piłki nożnej

Nasze przedszkole stawia na wszechstronny rozwój swoich wychowanków. Z myślą o najmłodszych została nawiązana współpraca z Akademią Piłkarską „Kicker”, która działa m.in. przy OSiR w Tomaszowie Lub. W każdy wtorek grupa chłopców 6 letnich z grup „Złote rybki” i „Muchomorki” ćwiczyła pod okiem doświadczonych instruktorów: Przemysława Wawrycy, Zenona Maksymiaka i Pawła Babiarza. Zajęcia piłkarskie mające formę zabawy uczyły młodych piłkarzy samodyscypliny, współpracy w zespole i zdrowej rywalizacji. W czasie ostatnich zajęć tuż przed wakacjami, dziewczynki również wybrały się na OSiR aby zobaczyć swoich kolegów w trakcie gry i zwiedzić obiekt ośrodka. Po zakończonych zajęciach dzieci podziękowały wszystkim zaangażowanym w zajęcia sportowe.

 

Dodaj komentarz

Skip to content