Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Pasowanie na przedszkolaka w gr “Skrzaty”

PASOWANIE  NA  PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE „SKRZATY”

Pasowanie na przedszkolaka, to niewątpliwie ważne wydarzenie dla dziecka 3 letniego i jego rodziców. Maluchy po raz pierwszy wystąpiły przed tak wielką  publicznością. Podczas występu dały dowód na to, że w pełni zasługują na miano „przedszkolaka”. Zaśpiewały m. in. piosenkę „Jestem małym przedszkolakiem”, wyrecytowały wiersz „Mam trzy lata”. Ilustrowały ruchem piosenki: „Prawą rękę mam”, „My jesteśmy kotki dwa” czy „W leśniczówce”. W zabawie ruchowej „Kółko graniaste ” udowodniły, że potrafią ustawić się, sprawnie poruszać po kole i wesoło przy tym bawić się. Po zaprezentowaniu tych wszystkich umiejętności maluchy zostały „pasowane” kolorowym, dużym „ołówkiem”. Na pamiątkę tego wydarzenia „Skrzaty” otrzymały dyplomy i słodką niespodziankę.

Wychowawczynie z gr. SKRZATY

Anna S. i Sylwia W.

Dodaj komentarz

Skip to content