Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

,,Muchomorki” piszą list do Królowej Elżbiety II

Urodziny to szczególne wydarzenie, a jeżeli mówimy o 94 urodzinach królowej Elżbiety II, to święto nabiera wyjątkowego charakteru. 

Dzieci z grupy ,, Muchomorki” postanowiły uczcić królewskie urodziny- z pomocą pani Eweliny- nauczycielki języka angielskiego, napisały list z życzeniami oraz namalowały dla monarchini przepiękne laurki. 

Zanim jednak przystąpiliśmy do pisania listu, dzieci wzięły udział w zajęciach kulturowych o Wielkiej Brytanii, poznały ciekawostki dotyczące życia królowej oraz dowiedziały się gdzie mieszka Elżbieta II. 

List wraz z laurkami zostały wysłane a  dzieci z niecierpliwością czekają na odpowiedź.

 

Dodaj komentarz

Skip to content