Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Miłe popołudnie w gr. V

Miły  wieczór w grupie „Muchomorki”

W dniu 5 grudnia rodzice wraz z dziećmi i paniami spotkali się, aby wspólnie spędzić czas na pogawędkach, wesołej zabawie, robótkach ręcznych. Dzieci zaprezentowały  część artystyczną. Następnie wszyscy wesoło bawili się na tle muzyki. Kolejnym etapem spotkania było wykonywanie ozdób świątecznych. Efektem prac były przepiękne ozdoby, które rodzice przekazali na kiermasz. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży przeznaczone zostaną na wycieczkę. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze pełnej ciepła, życzliwości i  radości.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, błysk w oku przy pożegnaniu.                              Grażyna Patro

 

Dodaj komentarz

Skip to content