Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Koniec realizacji projektu „Dzieciństwo bez próchnicy”

Z dumą informujemy, iż nasze przedszkole zakończyło realizację projektu „Dzieciństwo bez próchnicy” – największego ogólnopolskiego programu profilaktyki i edukacji stomatologicznej dla dzieci przedszkolnych, ich rodziców oraz nauczycieli i wychowawców. Realizacja projektu była współfinansowania przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, współfinansowanie krajowe dla projektu zapewnia Minister Zdrowia.

Dzieci bardzo chętnie myły zęby w przedszkolu i w domu. Bardzo pomocne do prawidłowego mycia zębów okazały sie małe klepsydry, które okreslały korzystny  czas mycia zębów. Koordynatorem projektu była nauczycielka Pani Beata Świderek – DZIĘKUJEMY

Dodaj komentarz

Skip to content