Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Przedszkole Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim

Dzień Przedszkolaka

20 września jest to Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Jest to bardzo ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków w całym kraju. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.  My swoje święto obchodziliśmy w Poniedziałek 21 września i świetnie się bawiliśmy! 

Składamy  serdeczne podziękowania Państwu Ilonie i Arkadiuszowi Kudyba za nasze wspaniałe ,,Odznaki Wesołego Przedszkolaka”. Pani Karolinie Iwanickiej za pyszne batoniki, Pani Barbarze i Panu Tomaszowi Szaluś za orzeźwiające soczki oraz wszystkim rodzicom za kolorowe baloniki, które dały nam dużo uśmiechu i radości. 

Dodaj komentarz

Skip to content