• Zrealizowany Budżet Obywatelski 2016 r.

  ????????????????????????????????????

  ????????????????????????????????????

  ????????????????????????????????????

  ????????????????????????????????????

  ????????????????????????????????????

  ????????????????????????????????????

  ????????????????????????????????????

  ????????????????????????????????????

  ????????????????????????????????????

  ????????????????????????????????????

  W dniu 16 września odbyło sie oficjalne otwarcie wiaty-altanki na naszym placu zabaw. Wiata na wózki i rowerki oraz altana powstały z funduszu Budżetu Obywatelskiego. Altana dostępna jest dla całej społeczności lokalnej, każdy, kto zachowa porządek po sobie, może miło spędzić czas z całą rodziną. Pamiętajmy, że każdego dnia z placu korzystają dzieci z przedszkola, dlatego tak ważne jest, aby cały sprzęt znajdujący się na placu pozostawał w dobrym stanie. Z góry dziękujemy i ZAPRASZAMY