“PORA NA SPONSORA”

Przeróżne na świecie są pory. Na obiad i na nieszpory!

I dla nas nadeszła też pora. A pora jest na sponsora!

CZEKAMY CIEBIE SPONSORZE.  Nie zwlekaj i nie mów – “MOŻE”

Nie wzbraniaj się przed mecenatem.  Przekonasz się wiosną i latem,

Jak wdzięczne potrafią być dzieci.  Z przedszkola piąteczki – 5

W trakcie ponad 30 letniej działalności przedszkola dla naszego wspólnego dobra zasłużyło się wielu rodziców, instytucji i darczyńców. Nie sposób ich wszystkich wymienić, aby nikogo nie pominąć. W związku z tym, że od 1 września 2016 r. zaczyna funkcjonować nowa strona internetowa, dlatego też rozpoczynamy nowy etap współpracy, pomocy i sponsorowania naszej placówki. Zachęcamy wszystkich, którzy mają “wielkie serce”, są naszymi przyjaciółmi i chcą wesprzeć działania dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawcze, aby pamiętali o dzieciach z Przedszkola Nr 5 im. Krasnala Hałabały. Czekamy na wsparcie i pomoc w każdej postaci….

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA BARBARY I TOMASZA SZALUŚ ZA PRZEKAZANIE DAROWIZNY W POSTACI SOKÓW DLA WSZYSTKICH DZIECI Z OKAZJI DNIA PRZEDSZKOLAKA 20.09.2021.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA KAROLINY I WOJCIECHA IWANICKICH ZA PRZEKAZANIE DAROWIZNY W POSTACI BATONIKÓW DLA WSZYSTKICH DZIECI Z OKAZJI DNIA PRZEDSZKOLAKA 20.09.2021.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Składamy ogromne podziękowanie dla Panów:

Piotra Puźniaka, Dawida Hałasy, Przemysława Patro

oraz pracowników MZD

za odśnieżanie obejścia przedszkola

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

W imieniu dzieci, rodziców i pracowników Przedszkola Samorządowego Nr 5 im. Krasnala Hałabały serdecznie dziękujemy Paniom:

Kindze Dąbrowskiej – przewodniczącej Rady Rodziców

Barbarze Szaluś – skarbnikowi Rady Rodziców

za sponsoring słodyczy i soków do mikołajowych paczek dla dzieci z “5”

Serdeczne podziękowanie dla Pana Konrada Wiśniewskiego

za okazane serce i przekazaną darowiznę na rzecz placówki,

składają dzieci i pracownicy Naszego Przedszkola

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Gorące podziękowania Państwu Paulinie i Łukaszowi Jaguś z Agencji Reklamowej “Reklama 360” za nieodpłatne wykonanie ozdób świątecznych i dekoracji do przedszkola oraz przekazanie materiałów papierniczych dla dzieci w roku szkolnym 2019/20.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Gorące podziękowania dla BARBARY I TOMASZA SZALUŚ, właścicieli hurtowni napojów „ROZTOCZE” za darowiznę napojów i soków dla wszystkich dzieci z okazji Dnia Przedszkolaka w dniu 20.09.2018.

Gorące podziękowania dla właścicieli sklepu z artykułami dziecięcymi „AGA” za ufundowanie zabawki i balonika dla każdego dziecka z okazji Dnia Przedszkolaka w dniu 20.09.2018.

Gorące podziękowania dla HURTOWNI OWOCÓW I WARZYW “FRUT-POL” Krzysztof Grundas za darowiznę owoców dla wszystkich dzieci z okazji Międzynarodowego dnia Dziecka w roku szkolnym 2018/19.

Gorące podziękowania dla HURTOWNI NAPOJÓW “ROZTOCZE” MIECZYSŁAW MAREK I TOMASZ SZALUŚ za darowiznę soków i napojów dla wszystkich dzieci z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w roku szkolnym 2018/19.

Gorące podziękowania dla FIRMY HANDLOWO-USŁUGOWEJ “DELFIN” za darowiznę lodów dla każdego dziecka z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w roku szkolnym 2018/19.