PORA NA SPONSORA

Przeróżne na świecie są pory.

Na obiad i na nieszpory!

I dla nas nadeszła też pora.

A pora jest na sponsora!

CZEKAMY CIEBIE SPONSORZE

Nie zwlekaj i nie mów – MOŻE

Nie wzbraniaj się przed mecenatem.

Przekonasz się wiosną i latem,

Jak wdzięczne potrafią być dzieci

Z przedszkola piąteczki – 5.

W trakcie ponad 30 letniej działalności przedszkola dla naszego wspólnego dobra zasłużyło się wielu rodziców, instytucji i darczyńców. Nie sposób ich wszystkich wymienić, aby nikogo nie pominąć. W związku z tym, że od 1 września 2016 r. zaczyna funkcjonować nowa strona internetowa, dlatego też rozpoczynamy nowy etap współpracy, pomocy i sponsorowania naszej placówki. Zachęcamy wszystkich, którzy mają ” wielkie serce”, są naszymi przyjaciółmi i chcą wesprzeć działania dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawcze, aby pamiętali o dzieciach z Przedszkola Nr 5 im. Krasnala Hałabały …………Czekamy na wsparcie i pomoc w każdej postaci….

DZIĘKUJEMY

Gorące podziękowania dla BARBARY I TOMASZA SZALUŚ, właścicieli hurtowni napojów „ROZTOCZE” za darowiznę napojów i soków dla wszystkich dzieci z okazji Dnia Przedszkolaka w dniu 20.09.2018.

Gorące podziękowania dla właścicieli sklepu z artykułami dziecięcymi „AGA” za ufundowanie zabawki i balonika dla każdego dziecka z okazji Dnia Przedszkolaka w dniu 20.09.2018.

Gorące podziękowania dla HURTOWNI OWOCÓW I WARZYW „FRUT-POL” Krzysztof Grundas za darowiznę owoców dla wszystkich dzieci z okazji Międzynarodowego dnia Dziecka w roku szkolnym 2018/19.

Gorące podziękowania dla HURTOWNI NAPOJÓW „ROZTOCZE” MIECZYSŁAW MAREK I TOMASZ SZALUŚ za darowiznę soków i napojów dla wszystkich dzieci z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w roku szkolnym 2018/19.

Gorące podziękowania dla FIRMY HANDLOWO-USŁUGOWEJ „DELFIN” za darowiznę lodów dla każdego dziecka z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w roku szkolnym 2018/19.

Gorące podziękowania Państwu Paulinie i Łukaszowi Jaguś z Agencji Reklamowej „Reklama 360” za nieodpłatne wykonanie ozdób świątecznych i dekoracji do przedszkola oraz przekazanie materiałów papierniczych dla dzieci w roku szkolnym 2019/20.