• Przedszkole zamknięte do 10 kwietnia

  DRODZY RODZICE!

  W związku z epidemią koronawirusa do 10 kwietnia 2020 roku nasze przedszkole będzie zamknięte. Zaistniała sytuacja wymaga od nas wszystkich pełnej mobilizacji i współpracy. Rodziców prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

  Zgodnie z wytycznymi MEN, realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego będzie zachowana. Nauczycielki już od tygodnia pracują zdalnie i w dalszym ciągu będą to robić. Będą przesyłać różne propozycje zajęć, zabaw dla dzieci i ciekawych kart pracy Rodzicom na ich indywidualne maile, bądź na konta grupowe (jeżeli grupa takie posiada) podobnie jak do tej pory. Prosimy Państwa o sprawdzanie swoich skrzynek mailowych (ewentualne informacje zwrotne będą mile widziane).

  Pamiętajmy, że nie musimy animować całego czasu dziecka – na co dzień też tego nie robimy. Dajmy mu przestrzeń do własnych działań.

  Taka sytuacja jest dziś koniecznością i stanowi dla nas wszystkich wyzwanie.

   

                                                                Z  POZDROWIENIAMI

                                                   PANI  DYREKTOR  ORAZ  NAUCZYCIELKI