PODZIĘKOWANIA

Dyrektor Przedszkola kieruje do SPOŁECZNOŚCI  PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO NR 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim serdeczne podziękowania za wkład pracy w organizację obchodów 100 rocznicy  NIEPODLEGŁOŚCI.

Za przygotowanie i uczestnictwo w biciu rekordu w tańcu POLONEZ przez dzieci 5 i 6 letnie Pani Małgorzacie Witt-Korzeniowskiej, Jolancie Samulak, Ewelinie Malec, Grażynie Patro. Rodzicom za bezpłatne nagrywanie i fotografowanie Panu Łukaszowi Jaguś, Panu Robertowi Myszka.

Dziękuję za udział w sadzeniu dębu wszystkim grupom wychowanków począwszy od 3 aż do 6 latków, nauczycielkom, pracownikom, zaproszonym gościom. Szczególne podziękowania kieruję na ręce Rodzica Pana Daniela Tereszczuka za słowo skierowane do wychowanków oraz Pana Karola Jańczuka przedstawiciela Nadleśnictwa Tomaszów i Ks. Redaktora Grzegorza Chabros.

Za udział w wojewódzkim konkursie plastycznym i zajęciu wysokiej lokaty Jędrusiowi Cisło. Przygotowanie nauczyciel: Elżbieta Byra.

Wszystkim 6-latkom i pracownikom za udział w projekcie zorganizowanym wspólnie z Burmistrzem Miasta Wojciechem Żukowskim pn: Mały patriota.

Za opracowanie scenariusza i przygotowanie wychowanków z trzech grup do  uroczystości 9 listopada 2018 w Tomaszowskim Domu Kultury na koncert „Mali Patrioci dla Niepodległej”. Szczególne podziękowania nauczycielkom: Elżbiecie Byra, Ewelinie Malec, Annie Kłoda, Jolancie Samulak. Innym paniom za pomoc: Monice Dej, Annie Makarewicz, Grażynie Patro, Izabeli Stępora, Elżbiecie Szajewskiej, Krystynie Szabat, Beacie Świderek.

Udział dzieci reprezentantów: Jędrzej Cisło, Lena Wilczak, Zofia Piwko,  ich rodziców i nauczycieli w uroczystym składaniu kwiatów przy pomniku Marszałka Józefa Piłsudskiego w niedzielę 11 listopada 2018.

Za opracowanie i przygotowanie tablicy – antyramy ze zdjęciami na wystawę  do Kuratorium Oświaty w Zamościu w dniu 9 listopada 2018r. Pani Beacie Świderek, Annie Makarewicz.

Szczególne podziękowania za pomoc Panu Józefowi Szajewskiemu  za udostepnienie portretu Marszałka oraz sponsorowanie akcesoriów dla dziewcząt – sanitariuszek. Panu Józefowi  Szajewskiemu i Panu Stanisławowi Koper za spotkanie – lekcję i przybliżenie dzieciom postaci Marszałka.

Pani Annie Borek właścicielce Zakładu Krawieckiego: „Koronka” za bezpłatne uszycie woalek do sukienek dla dziewcząt.

Szczególne podziękowania rodzicowi Pani Iwonie Malec za reprezentowanie naszej placówki w indywidualnym wykonaniu piosenki: „Rozkwitały pąki białych róż” oraz w duecie z synkiem Maćkiem utworu: „Piosenka Małego Patrioty” podczas gali uroczystości w TDK.

Rodzicom Pani Paulinie i Łukaszowi Jaguś za przygotowanie i zasponsorowanie dla dzieci 5 i 6 letnich znaczków-magnesów.

Rodzicom zaangażowanym w zorganizowanie strojów dla dzieci Pani Ewelinie Cisło, Piotrowi Ozdoba, Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu gali: Mali Patrioci dla Niepodległej.

Dzieciom i pracownikom, którzy odśpiewali Hymn Polski w dniu 9.XI.2018r.

Podziękowania Wszystkim Pracownikom zaangażowanym w przygotowania większe lub mniejsze, bez których niemożliwe stało się możliwe.

Dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 5

Maria Majak-Rebizant