Kącik regionalny

Kultywując tradycje i zwyczaje tomaszowskiego regionu, w naszym przedszkolu powstał „Kącik regionalny”. Jest to kolejny etap realizacji programu autorskiego Beaty Świderek pod nazwą „Powrót do przeszłości”. Zostały tam wyeksponowane sprzęty codziennego użytku: żelazka z duszą, tary, lampy naftowe, maśniczki, kołowrotek, naczynia kuchenne, płyty winylowe  i wiele innych okazów. Kącik można oglądać w holu naszego przedszkola już od 18 kwietnia. Przedszkolaki ze wszystkich grup wiekowych mają tam ciekawe zajęcia edukacyjne, a rodzice i dziadkowie przyprowadzający dzieci do przedszkola, równie chętnie tam zaglądają.

Serdeczne podziękowania dla Pani Ewy Zieńko ze Szkoły Podstawowej w Tarnawatce  oraz wielu pracownikom naszego przedszkola  za wypożyczenie i udostępnienie eksponatów, które uświetniły tę wystawę.

Beata Świderek