Audycja radiowa 21.01.2017 r.

W Przedszkolu Samorządowym Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lub. prowadzony jest projekt uczestnictwa dzieci 5 i 6 letnich w audycjach radiowych.

Podczas  trzeciego już spotkania z Ks. Grzegorzem Chabrosem z Katolickiego Radia Zamość w czwartek 12 stycznia dzieciaki rozmawiały o kochanych babciach i dziadkach.

Na pytanie redaktora: po co są potrzebni ? dzieciaki odpowiadały: babcie i dziadkowie są do przytulania, pomagają w opiece nad dziećmi ( gdy mama jest w pracy), wychodzą razem z wnukami na spacer, kupują zabawki, bawią się z nami, pomagają rozwiązywać zagadki.

Dzieci z grup: Muchomorki i Złote Rybki  składały indywidualnie życzenia Wspaniałym i Kochanym Babciom i Dziadkom, przede wszystkim: Zdrowia, Pomyślności, Radości.

Wspólnie razem zaśpiewały dwie piosenki pt: „Walczyk dla Babci i dziadka” oraz „Babcia od bajek, Dziadek od zagadek”.

Audycja radiowa zostanie wyemitowana 21 stycznia o 12.15 na antenie Katolickiego Radia Zamość.

Dziękujemy  Ks. Grzegorzowi Chabros i Dzieciom  z Przedszkola Krasnala Hałabały – Uczestnikom projektu.

Nauczycielki z grupy IV, V.

W dniu 21.01.2017 r. w Katolickim Radio Zamość będzie można wysłuchać audycję pt. ” Kochana Babcia, Kochany Dziadek”. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania nagrania.